Realcje z tegorocznych zawodów szybowcowych Drukuj
środa, 31 października 2012 11:09

Sezon szybowcowy na Muchowcu dobiega końca. Kuba Kurpas, jako junior reprezentował Aeroklub Śląski w Katowicach na tegorocznych zadowdach szybowcowych. O tym jak się latało, jaka była atmosfera wśród zawodników, czy jakie panowały warunki atmosferczne na trasach- można dowiedzieć się czytając relacje Kuby...

Grudziądz

Ostrów Wielkopolski

Stalowa Wola

Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Lesznie

Poprawiony: czwartek, 21 marca 2013 12:52
 
Zgrupowanie falowo-żaglowe Drukuj
poniedziałek, 24 września 2012 22:30

Realizując tegorczną uchwałe ws. Programu Wspierania Sportu Szybowcowego w Aeroklubie Śląskim Fundacja Zaprasza chętnych pilotów szybowcowych do zgłaszania chęci udziału w zgrupowaniu falowo-żaglowym, które ma się odbyć w październiku w jeden lub więcej weekendów.

Poprawiony: czwartek, 21 marca 2013 12:52
 
Edward Makula - historia naszego patrona Drukuj

Fundacja, pragnąc uhonorwać i przybliżyć sylwetkę patrona, realizuje projekt, w ramach którego ma powstać film dokumentalny oraz inne materiały dokumentujące życie i dokonania legendy polskich skrzydeł jaką był niewątpliwe Edward Makula. Na dobry początek zachęcamy do lektury noty biograficznej zaczerpniętej z biuletynu "Aerokluby" wydawanego niegdyś przez Aeroklub Polski. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu osoby, które chciałyby nam w tym zamierzeniu pomóc bądź to bezpośrednio w realizacji projektu, bądź dzieląc się z nami wiedzą o Edwardzie Makuli.

 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 2 z 6